Jestem szczęściarzem, który do pracy idzie uśmiechnięty i głodny nowych wrażeń. To przekłada się na moje zaangażowanie nad Twoimi zdjęciami. Lubię pracować z ludźmi i błyskawicznie odnajduję się w każdym środowisku.

Jak fotografuję?
Głównie pod światło. To jednak z zasad, których staram się zawsze trzymać. To nadaje moim pracom subtelny klimat, który nie jest osiągalny w inny sposób. Wszystkie moje plenery mają charakter spacerowy, przytulany, naturalny i intymny. Klasyka połączona z nowoczesnym kadrem.
Moje zdjęcia można określić mianem “portretu reportażowego”. Uwielbiam gdy zdjęcia pokazują prawdziwych Was.

Na plenery zabieram tylko plecak z aparatami i dużo pozytywnego nastawienia. Zawsze jestem otwarty na Wasze pomysły i jeśli tylko potrafię, staram się im sprostać. W trakcie sesji inscenizuję pewne sytuacje, by zaraz potem pozwolić Wam, cieszyć się sobą.

Natomiast w czasie wykonywania zdjęć reportażowych, staram się pozostać w cieniu, o ile sytuacja nie wymaga mojej interwencji. Nie oznacza to jednak, że Wasz fotograf jest introwertykiem. Wręcz przeciwnie. Bardzo szybko nawiązuję kontakt z gośćmi, co pozwala mi lepiej wtopić się w tłum.

Wyznaję zasadę, że prostota jest kluczem do uzyskania
perfekcji i ponadczasowości.

Kto mnie wybiera?
Mam to szczęście, że Pary dla których fotografuję są świadome stylu mojej fotografii. Chcą mieć pamiątkę ukazaną w lekki i naturalny sposób bez degradowania zdjęć agresywną obróbką. Jeśli lubisz styl Fine Art z którym romansuję, znajdziemy wspólny język.

Gdzie pracuję?
Na terenie całego kraju. Wszystkie kwestie dotyczące kosztów dojazdu, noclegu ustalam indywidualnie.

Co najbardziej lubię w swojej pracy?
Wyzwanie i nieprzewidywalność. Po prostu reportaż. Każde zlecenie jest inne. Każda z Par oczekuje czegoś innego a Ja staram się tego sprostać w wyznaczonym czasie. Uwielbiam w tej pracy brak nudy oraz możliwość ciągłego rozwoju artystycznego i warsztatowego.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbym pracować?
Od zawsze byłem wielbicielem kameralnych przyjęć. Najlepiej w plenerze. Lubię specyficzny klimat tych wesel, który udziela się wszystkim, mi również. Po całym dniu czuję się, że wracam z rodzinnej uroczystości a nie z pracy. Zdjęcia też na tym bardzo zyskują. Jestem bliżej Was, znam wszystkich. Szybciej wyłapuję momenty. Oczywiście kameralne wesela to tylko część moich zleceń. Równie dobrze odnajduję się na wielkich i bardziej formalnych przyjęciach.

Czy jakaś para szczególnie zapadła mi w pamięć?
Głównie zapamiętuję pary, które nadają na tych samych falach już od pierwszego spotkania. Potem nasza znajomość się rozwija a zdjęcia wychodzą tak naturalne jak tylko można tego chcieć. Bo swojego fotografa trzeba lubić! Inaczej się nie uda.

Jaką historię z pracy wspominam z uśmiechem na twarzy?
Kiedyś w ferworze przygotowań Panny Młodej nagle wszyscy domownicy rozjechali się w różnych kierunkach. Zanim rodzina i przyjaciele przypomnieli sobie o pozostawionej w domu Pannie Młodej, kończyłem zapinać jej setny guziczek w sukni :)

Co klienci powinni wiedzieć o mojej profesji?
Chyba tylko jedno: Jeśli nie jesteście zaangażowani w swoje wesele i sesję to nie możecie oczekiwać super materiału. Fotograf nie jest w stanie wykreować spontaniczności, emocji, przystrojenia sali, detali.

Jaka jest moje najmocniejsza strona?
Myślę że otwartość, poczucie humoru oraz zaangażowanie.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie mnie?
Wiem co robię. Potrafię “ogarnąć” sytuację w szybkim tempie. (Nawet zrobienie sesji w 30 minut o zachodzie słońca – gdy staniecie w korku i tylko tyle nam zostanie czasu ;) )

Co jeszcze?
Hm. Mam kochaną córeczkę Lilę, żonę Agnieszkę i psa Azję z adhd. Mieszkam pod lasem, uwielbiam zielone plenery i boję się kleszczy.

Dorota & Roberto

 

24.05.2019 odbyło się nasze wesele polsko-włoskie w Katowicach. Dominik towarzyszył nam w ustalonych przez nas godzinach – od godzin przedpołudniowych do momentu, w którym skończyły się oczepiny. Sfotografował nasze przygotowania, ceremonię zaślubin i całe wesele. Współpraca z Dominikiem była czystą przyjemnością. Jest on osobą komunikatywną, profesjonalną i posiada super poczucie humoru, a zdjęcia które wykonał są przepiękne – dzięki niemu mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie. Z całego serca dziękujemy i polecamy Dominika kolejnym parom, które poszukują fotografa na swój ślub i wesele.

Anna & Adam

 

Nasze wesele odbyło się 21.06.2019r. Zdjęcia z ślubu, wesela i sesji zdjęciowej w 100% spełniły nasze oczekiwania. Zdjęcia są pełne emocji i kolorów, bardzo dobrej jakości. Dominik jest osobą bardzo kontaktową z ogromnym poczuciem humoru i przede wszystkim jest profesjonalistą w swoim fachu. Już podczas pierwszego spotkania z Dominikiem wiedzieliśmy, że właśnie on zostanie naszym fotografem, od początku świetnie się dogadywaliśmy. Jego usługa jest na najwyższym poziomie. Bardzo się cieszymy, że na niego trafiliśmy i mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy Jeszcze raz dziękujemy i z całego serca polecamy współpracę z Dominikiem!

Sylwia & Łukasz

 

Są ludzie od których bije pozytywna energia. Są też tacy, którzy z pozytywnej energii składają się w całości. Tacy, którzy dostrzegają piękno w miejscach i rzeczach nieraz nieoczywistych. Tacy, którzy potrafią to piękno przełożyć na język dostępny dla większości – na obrazy. Swoją pasję przekuwają na stop klatki, a ich talent pozostawia ślad w życiu innych w postaci fotografii.
Fotograf, który potrafi myśleć i działać w swoim fachu, zupełnie inaczej niż wszyscy. Profesjonalista o dużej wyobraźni, zaangażowany przy każdym kadrze, dbający o najmniejszy detal, ale i dobrą, luźną atmosferę. A to gwarantuje niebanalne i piękne fotografie. Polecamy w 100%!! Jesteś najlepszy. Jeszcze raz dziękujemy
Sylwia i Łukasz

Ola & Grzegorz

 

Dominik jest nie tylko świetnym, profesjonalnym fotografem ale również niesamowitą osobą. Każda jego sesja jest pełna pasji, podchodzi do klienta bardzo indywidualnie. Nasze zdjęcia ślubne są świetne, cudownie ujęte chwile. Jest arcymistrzem łapania świetnych momentów. Jeśli chodzi o sesje ślubna w plenerze, to miała ona miejsce w Mosznej przy zamku. Zdjęcia są perfekcyjne, pełne emocji. Praca Dominika wyróżnia się widoczną pasją do wykonywania swoich sesji, nieoczywistym kadrami oraz bardzo dużą pomysłowością. Album został skonstruowany bardzo skrupulatnie, tak żeby zdjęcia pełniły rolę historii a przy tym były ciekawe i oryginalne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług i polecamy z całego serca. Każdy kto obejrzał zdjęcia był pod wrażeniem!

Julita & Przemysław

 

Oryginalne, przepiękne zdjęcia, a przy tym cudowna atmosfera, humor i pozytywne nastawienie towarzyszyły nam z Dominikiem w naszym najważniejszym dniu i podczas sesji, mamy wyjątkową pamiątkę dzięki profesjonalnej pracy mistrza! Pewnie jeszcze nie raz skorzystamy z usług, a tymczasem serdecznie dziękujemy i polecamy z całego serduszka.

Agnieszka & Tomasz

 

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu. Nigdy nie powtórzymy tych samych emocji, uśmiechów, zachwytów. W natłoku wydarzeń, często jesteśmy zbyt zestresowani czy przejęci chwilą by wszystko zapamiętać. Jakież to cudowne uczucie móc później zobaczyć to wszystko na zdjęciach. Na pięknych, naturalnych kadrach. My mieliśmy to szczęście, że wybraliśmy Dominika. Jesteśmy pełni podziwu dla Jego pomysłowości, talentu i prawdziwości. Dzięki Niemu mamy niepowtarzalną pamiątkę, która w 100% wyraża nas, nasze szczęście i wyjątkowość tego dnia. Pracuje niemal niewidocznie, jakby w ukryciu, mimo to efekty swojej pracy jakie nam pokazał, przeszły nasze oczekiwania! Zachwycił nawet opakowaniem zdjęć, dekoracją i dbałością o każdy szczegół. Atmosfera na sesji – niepowtarzalna nawet nie było miejsca na stres czy skrępowanie. Raczej trzeba było powstrzymywać się od śmiechu. Z czystym sercem polecamy każdemu, kto szuka prawdziwości, naturalności i piękna. Dominik – jeszcze raz pięknie dziękujemy! Twórz nadal i uszczęśliwiaj ludzi tak jak nas.

Edyta & Karol

 

Jeżeli szukacie fotografa z pasją, ujmującym poczuciem humoru i wrażliwym okiem, postawcie na Dominika. Współpracowaliśmy z nim podczas naszego ślubu 19.08.2017 i sesji plenerowej, która odbyła się w Raciborzu i okolicach. Kilka dni temu otrzymaliśmy zdjęcia i musimy przyznać, że wyszły naprawdę pięknie (rodzina i przyjaciele nie szczędzili komplementów)! Myślę, że każdy, kto marzy o nietuzinkowych, a jednocześnie eleganckich zdjęciach ślubnych, będzie zadowolony z fotografii Dominika. Jego olbrzymim atutem jest bardzo dyskretna praca – chociaż jest niemal niezauważalny, potrafi umiejętnie uchwycić wszystkie najistotniejsze dla Pary Młodej i ich bliskich momenty. Polecam z całego serca!